БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "СМІЛИВА ГРИВНЯ"

З 01 по 28  жовтня учнівський та педагогічний колектив Гординянської гімназії  взяли участь в благодійній акції «Смілива гривня», яку організовував Національний Банк України для того, щоб об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії. Усі зібрані кошти, в сумі 1034,50 грн. відправлені на допомогу ЗСУ.

11:57 31.10.2022

ЄДИНА ВИХОВНА ГОДИНА "БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТА ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ"

19-20 жовтня 2022 року в Гординянській гімназії класними керівниками 6-9 класів проведено єдину виховну годину «Безпека життєдіяльності та правила дорожнього руху». З школярами проведено різноманітні заходи, метою яких було формування свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризація основних правил безпечної життєдіяльності, розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя. Учням пригадали про правила безпечної поведінки на дорогах та здійснили профілактику дорожньо-транспортного травматизму.

13:53 20.10.2022