БЕЗПЕКА НА ЛІТНІХ КАНІКУЛАХ

Дата: 03.06.2023 19:18

Ми живемо в епоху, коли забезпечення безпеки стає все важливішим аспектом нашого повсякденного життя. У зв'язку з наближенням літніх канікул, коли діти відпочивають від навчання, класні керівники Гординянської гімназії в останній тиждень навчання підготували здобувачів освіти до дій в надзвичайних ситуаціях. Вони провели ряд виховних годин, бесід та інструктажів, щоб навчити учнів правилам безпеки поведінки на літніх канікулах, та надали необхідні знання та навички, які можуть врятувати їх життя та життя інших у випадку надзвичайних ситуацій. Зокрема, учні були підготовлені до дій у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, включаючи сигнал "Повітряна тривога". Вони отримали вичерпні вказівки щодо правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху та профілактики шлунково-кишкових захворювань.  Учні також отримали інформацію про правила поведінки в громадських місцях, а також про поводження з незнайомими людьми та підозрілими предметами. Виховні години охопили і важливі аспекти користування громадським транспортом, а також попередження травмування на об'єктах залізничної інфраструктури. Учні також були ознайомлені з правилами поводження на річках і водоймах.