ШКІЛЬНИЙ ЕТАП ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») МОЛОДША ГРУПА

Дата: 07.04.2023 17:37

Головним завданням сьогодення є національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання дітей та молоді. 6 квітня 2023 рій "Соколята" (учні 3-4 класів) брали участь у різноманітних спортивних конкурсах та естафетах у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Ми хочемо висловити вдячність нашим юним учасникам за командний дух, дружню підтримку, наполегливість, відповідальність та самостійність, які вони продемонстрували в ході цих змагань. Не можна переоцінити важливість національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання дітей та молоді у сьогоднішніх часах, тому ми щиро вітаємо наших "Соколят" з їхнім успіхом на цих змаганнях.