ЄДИНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УРОК "БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ"

Дата: 17.05.2023 16:29

У Гординянській гімназії 17 травня 2023 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху був проведений Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». Учні гімназії мали змогу поглибити свої знання з питань безпеки на дорозі в умовах воєнного стану.

Класні керівники провели цей урок у своїх класах, надаючи учням необхідну інформацію про захист життя та здоров'я дітей під час дорожнього руху. Вони акцентували увагу на важливості засвоєння дітьми норм безпечної поведінки під час воєнних дій.

Під час уроку були проведені різноманітні виховні заходи, такі як бесіди, зустрічі та конкурси, які допомогли учням краще осягнути правила безпеки на дорозі.

Захід спрямовувався на підвищення рівня усвідомлення учнями правил безпеки на дорозі, особливо в умовах воєнного стану. Він сприяв формуванню в учнів навичок безпечної поведінки та свідомого ставлення до власної безпеки під час дорожнього руху.