ТИЖДЕНЬ БІБЛІОТЕКИ

Дата: 08.12.2023 15:27

Всі хороші книги схожі в одному,-

коли ви дочитаєте до кінця,

вам здається, що все це трапилося з вами,

і так воно назавжди при вас і залишиться.
                          Е.Хемінгуей.

З 4 по 8 грудня 2023 року в Гординянській гімназії проходив тиждень бібліотеки. Протягом тижня бібліотекарем Монастирською В.А. було проведено ряд цікавих заходів: відкриття тижня - виставка книг, посвята першокласників у читачі бібліотеки, де кожний учень отримав листівку - посвяту юного читача. Учні 2-4 класів взяли участь у роботі книжкової лікарні, також відбувся конкурс малюнків "У малюнках казка знову ожила" серед учнів 5-6 класів та КВН "Українські казки, легенди, загадки, прислів'я".
   Цей традиційний захід доводить, що бібліотека є важливою ланкою навчально-виховного процесу: залучення учнів до читання, виховання бережливого ставлення до підручників, формування щоденної потреби у книзі. Тож нехай завжди у нашій бібліотеці буде багато читачів, які люблять і цінують книгу.