ШКІЛЬНИЙ ЕТАП ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Дата: 07.04.2023 15:24

У Гординянській гімназії відбувся шкільний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Ця гра є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно- патріотичної свідомості дітей та молоді. Випробувати власні сили зголосились рої «Патріоти» (7-9 кл.) та «Молода Січ» (6-8 кл.). Учні мали змогу загартувати свій дух, випробувати себе у різноманітних спортивних змаганнях, взяти участь у конкурсі з першої медичної допомоги «Рятівник» та у грі-вікторині «Відун» , де перевірили свої знання з історії України. Рої активно та відповідально пройшли всі етапи гри, а позитивна атмосфера сприяла формуванню національно-патріотичних цінностей.

#dzhura2023