ВИХОВНА ГОДИНА "ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ"

Дата: 26.04.2024 15:11

Чорнобиль… Слово, яке стало символом горя і страждання та покинутих домівок. Минуло 38 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Сьогодні у нашій гімназії педагогог – організатор Ганна Белей  провела з учнями 5-9 класів виховну годину «Чорнобиль не має минулого часу», під час якої учні ще раз перегорнули гіркі сторінки історії нашої країни. Діти вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя, рятуючи український народ від радіаційної небезпеки. Низький уклін всім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.