ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ У ГОРДИНЯНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

Дата: 11.09.2023 14:46

11 вересня 2023 року у нашій гімназії пройшов День Фізичної культури і Спорту, організований за ініціативи вчителя фізичної культури Михайла Хоми.
Упродовж цього дня учні мали унікальну можливість відчути себе часткою спортивної та активної громади. Мета заходу - підвищення інтересу до здорового способу життя, сприяння фізичній та розумовій працездатності, а також формування потреби у систематичних заняттях фізичними вправами.
Протягом дня відбулися цікаві змагання та естафети, де учні змагалися на швидкість, спритність, кмітливість та витривалість. Були також проведені цікаві вікторини та ігри, які дозволили дітям дізнатися більше про фізичну культуру та здоровий спосіб життя.
День Фізичної культури і Спорту - це не тільки захопливі змагання, але й важливий крок до збереження та зміцнення нашого здоров'я. Дякуємо учням за активну участь та вчителю Михайлу Хомі за чудову організацію цього заходу! 💪🏅