"МИ ЧУЄМО ТЕБЕ, КОБЗАРЮ, КРІЗЬ СТОЛІТТЯ!"

Дата: 08.03.2024 14:41

Під таким гаслом, в рамках Шевченківських днів у 3 класі Гординянської гімназії, пройшов тиждень, метою якого було поглиблення знань учнів про життєвий і творчий шлях Кобзаря.

Під керівництвом вчителя Емілії Фурдин учні виготовили лепбук, розгадували кросворди і ребуси, доповнювали речення, малювали ілюстрації до творів, співали пісні. Було проведено ігри «Добери слово», «З’єднай прислів’я», виконували завдання вікторини "Що ти знаєш про дитячі роки Тараса Шевченка?" Здійснювали заочну мандрівку "Стежками великого Кобзаря". За круглим столом "Вінок Кобзареві" учні декламували вірші. Ознайомились із творчістю Т.Шевченка як художника.