ВИХОВНА ГОДИНА «ВИ ЧУЛИ, ЯК ПЛАЧЕ СПУСТОШЕНА ПРИП’ЯТЬ, ЗА СКОЄНИЙ ГРІХ РОЗІП’ЯТА ЖИВЦЕМ»

Дата: 26.04.2023 14:40

26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу. Сьогодні у Гординянській гімназії педагог-організатор Ганна Белей провела з учнями 5-9 класів виховну годину «Ви чули, як плаче спустошена Прип’ять, за скоєний гріх розіп’ята живцем», під час якої учні ще раз перегорнули гіркі сторінки історії нашої країни. Діти вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя, рятуючи український народ від радіаційної небезпеки. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля, тож нехай у цей День скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в думах кожного з нас співчуттям і милосердям.