Година спілкування до Міжнародного дня краси "Зовнішня і внутрішня краса людини"

Дата: 09.09.2020 14:02

"Ніяка зовнішня чарівність не може бути повною,

якщо вона не оживлена внутрішньою красою".

В.Гюго

Що все-таки важливіше для нас в іншій людині? Краса внутрішня чи зовнішня?

Над цим питанням 09 вересня 2020 року розмірковували учні 6 класу разом із вчителем Марією Ваврин на уроці основ християнської етики. Метою уроку було допомогти дітям сформувати власні поняття про зовнішню і внутрішню красу людини. Протягом заняття було проведено різноманітні дидактичні вправи «В якому вчинку живе добро», «Добрі чарівники», ігри «Кошик добрих справ» і «Сонечко Добра». Також учні креативно виконали творче завдання «Серце доброти».

Учні збагнули, що в людині потрібно бачити не тільки її зовнішню красу, а перш за все, красу її душі, яка характеризується почуттям доброти, вірності та вдячності.