МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ ТА АВІАЦІЇ

Дата: 12.04.2024 14:02

12 квітня відзначається важливе свято — Міжнародний день космонавтики та авіації, присвячене першому польоту людини у космос. Ця подія символізує нестримну жагу людства до пізнання невідомого та відкриття нових горизонтів.
У рамках свята, вчитель фізики Петречко В.М. організувала годину спілкування на тему "Подорож по незвіданим планетам", де учні мали можливість поглибити свої знання про космос та відкрити для себе нові факти. Заступник директора з навчально-виховної роботи Войтович Т.М. організував "Космічну вікторину" для учнів 6-9 класів. В результаті переможцями вікторини стала об'єднана команда учнів 6 і 9 класів, які продемонстрували свою ерудицію та знання.
Також, протягом тижня учні брали участь у творчій майстерні, де з паперу створили мініатюрні ракети та втілили свої ідеї в малюнках на космічну тематику. Ця ініціатива сприяла розвитку творчих здібностей та стимулювала інтерес до вивчення науки серед молоді.