МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ГРАМОТНОСТІ

Дата: 08.09.2023 13:35

До Міжнародного дня  грамотності, який щорічно відзначається 8 вересня за ініціативою ЮНЕСКО, з метою  формування ціннісного ставлення до навчання та усвідомлення, що бути грамотним важливо для кожної людини, вчителем Мар’яною Чулик проведено інформаційну годину «Хвилини грамотності». Під час мультимедійної презентації, цікавих практичних завдань, виготовленні стіннівок вчителем було наголошено, що саме грамотність допомагає дітям, молоді, дорослим засвоїти найважливіші життєві навички, які дають можливість гідно протистояти життєвим викликам. Грамотність є основою для здобуття нових знань і вмінь. Бути грамотним дуже важливо для будь-якої людини,  адже багато чого в житті ми домагаємося завдяки вмінню правильно висловлювати свої думки і з повагою ставитися до мови наших предків. Грамотність передусім характеризує інтелігентну  й освічену людину. У найширшому значенні – це не лише вміння читати, писати, правильно говорити, зрозуміло висловлювати думки, а й спосіб сприймання світу, відтворення його у свідомості. Людина реалізується у культурі думки, культурі праці, культурі мови. Сьогодні ми дякуємо Збройним Силам України за можливість отримувати знання, вчити читати та писати дітей рідною українською мовою!