ТРЕНІНГ "ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ"

Дата: 19.03.2024 13:31

19 березня в Гординянській гімназії класним керівником Монастирською В.А. проведено тренінг "Профілактика булінгу в учнівському середовищі".
 Метою цього заняття було ознайомити учнів з актуальністю проблеми насильства й жорстокості у шкільному середовищі та повсякденному житті, виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації.
 Під час тренінгу були використані вправи: "Знайомство", "Аркуш паперу ", "Все у твоїх руках ", "Рука допомоги", "Я можу допомогти", "Міф чи дійсність", "Серце доброти".
 Даний тренінг сприяв вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до іншої людини. Тому пам'ятаймо правило, яке називають Золотим: "Усе, що хочете аби робили вам люди, те робіть їм і ви".