ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ "НЕ ДОПУСКАЙ НАСИЛЛЯ НАД БЛИЖНІМ"

Дата: 14.03.2024 13:00

Дитячі очі чисті, щирі
В них видно наміри й думки,
Вони хоч чорні, сині, сірі
Бувають радісні й сумні.

Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними – коли діти зазнають страждань, принижень.
               Сьогодні учні 4 класу зібралися для того, щоб обговорити важливу тему - тему насильства та жорстокості серед учнів. Кожному з нас, хоча б раз у житті доводилося зіткнутися з насильством. Цькування могло бути направлене проти  самих учнів , вони могли бути свідками, або самі ставали тими, хто ображає. Сьогодні ми говорили про насильство та жорстокість, які направлені на одну дитину, спробували зрозуміти почуття жертви булінгу, та поведінку агресора. І найголовніше, разом знаходили шляхи допомоги постраждалій дитині та спробували  убезпечити себе, щоб не зіграти одну з ролей у булінгу. В ігровій  формі   учні пригадали що таке  «булінг», ознайомилися з  видами, формами, сторонами  булінгу, розповіли про відповідальність за вчинення цькування. Четвертокласники провели ігри , які допомагають порозумітися , довіритися , зрозуміти один одного . Сподіваюся, їм було цікаво та вони з користю провели час.