ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Дата: 29.09.2023 12:50

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотека - це не просто храм науки і душі - це наша історія. Довіряючи свої знання і досвід книгам, люди навчилися зберігати їх. Скарбницями книг називають бібліотеки. Свято бібліотеки - це передовсім, свято книги.
29 вересня у Гординянській гімназії, з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек, бібліотекарем Монастирською В. А. проведено виховну годину "Скарбниця віків".
Метою цього заходу було ознайомити учнів з інформацією про заснування першої бібліотеки у Київській Русі князем Я. Мудрим, про першодрукаря І. Федорова, який надрукував книгу "Апостол", а пізніше - ще п'ять книг, серед них - острозька Біблія.
Учні переглянули презентацію, ознайомилися із відомими книгами і переконалися, що потрібно виховувати любов до книги, навчатися отримувати відчуття задоволення і радості від читання кращих творів української і світової літератури.