ІНФОРМАЦІЙНА ХВИЛИНКА "БАБИН ЯР У ПОШУКАХ ПАМ'ЯТІ"

Дата: 29.09.2023 12:44

29 вересня 2023 року в Гординянській гімназії відбулася інформаційна хвилинка під назвою "Бабин Яр у пошуках пам'яті", проведена вчителем історії Білинським Т.Т.. Бабин Яр - це місце розстрілу більш ніж 100 тисяч людей різних національностей, а тепер воно є символом пам'яті.
Учні отримали знання про цю трагедію та вшанували пам'ять невинно убієних хвилиною мовчання. Крім того, діти поділилися інформацією про інші страшні події, які трапилися під час цієї війни, зокрема масові розстріли в Бучі, Ірпені та інших містах України. Вони встановили зв'язок між цими трагедіями сучасності та страшною подією в Бабиному Яру.