16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ

Дата: 11.12.2023 12:06

З 25 листопада по 10 грудня 2023 року в Гординянській гімназії відбулася Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Метою заходу було підвищення обізнаності молодого покоління щодо зменшення кількості випадків насильства серед однолітків у школах та формування нетерпимого ставлення до будь-якого виду насильства.

Класні керівники, педагог-організатор та заступник директора з навчально-виховної роботи провели ряд інформаційних годин та годин спілкування з учнями. У заходах взяли участь учні 1-9 класів, які змістовно представили свої роботи, демонструючи власне розуміння проблеми насильства та способи її подолання. Цей захід сприяв формуванню позитивних цінностей серед учнів та створенню безпечного та дружелюбного середовища в гімназії.