Майстер-клас по виготовленню писанок

Дата: 05.05.2021 17:47

Великдень – одне з найвеличніших свят. Це день, коли душі усіх християн радіють Воскресінню Христа. 05.05.2021 року у Гординянській СЗШ I-II ст. класний керівник 7 класу М. В. Ваврин разом із своїми учнями провела майстер-клас по виготовленню великодніх крашанок. Писанка – один із найголовніших атрибутів важливого християнського свята – Великодня. Це своєрідний мініатюрний народний живопис. От і наші учні навчилися виготовляти ці чудові атрибути великодніх свят, доторкнувшись до таїнства багатогранної народотворчості. Проведення такого заходу виховує в учнів інтерес до історії та традицій української культури. Шанувати звичаї свого народу – це значить бути справжнім патріотом своєї країни.

Свято Пасхи минуло. Але той маленький вогник надії та любові, що загорівся у наших душах від гучного і величного «ХРИСТОС ВОСКРЕС!», і досі палахкотить. А уста тихенько шепочуть у відповідь : «ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!»