Відзначення Дня матері у дошкільній групі

Дата: 07.05.2021 17:05

У останній місяць весни, коли природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, Україна відзначає надзвичайно світле свято-День Матері.  У дошкільній групі "Веселка"на занятті  з розвитку мовлення на тему "Мама найдорожче слово в світі" вихователі допомогли дітям глибше пізнати   значення слова "мама" як втілення народної мудрості, працьовитості, любові до рідного краю; виховували шанобливе ставлення до мами, прагнення допомогти їй у повсякденних турботах, бути уважними і слухняними. В кінці заняття свою повагу, любов до своїх матерів діти висловили віршованими та пісенними словами.

Возможно, это изображение (10 человек, ребенок, люди стоят, воздушный шарик, в помещении и текст «SHOT ON REDMI 7 AI DUAL CAMERA»)