Участь в онлайн-марафоні "Безпека на кожному підприємстві - 2021"

Дата: 28.04.2021 12:32

28 квітня 2021р. з нагоди Дня охорони праці педагогічні працівники Гординянської СЗШ І-ІІ ст. долучилися до онлайн-марафону «БЕЗПЕКА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ – 2021», метою якого є привернення уваги суспільства, державних інституцій, роботодавців до питань безпеки праці та здоров’я працівників. Класний керівник 8 класу Тарас Войтович провів відкритий урок «Школярі у безпечному середовищі», щоб нагадати учням про здатність орієнтуватися в небезпечних для життя і здоров’я ситуаціях. Учні початкових класів взяли участь у конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей». Цей день нагадує усім про безцінність людського життя.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)